Özel Ceyhan Çınar Hastanesi

Geçirdiğim ameliyatla yeniden doğuşum için sonsuz teşekkür ve saygılar.

Özgüvenin, uzmanlığın sevgiyle yoğrulduğu Ceyhan Özel hastanesi ellerinden geçirdiğim ameliyatla yeniden doğuşum için sonsuz teşekkür ve saygılar….

24 / 07 / 2022
Emin ellerde olduğumu belirtmek isterim.

Acanthamoeba hastalığına yakalandığımda ve araştırdığımızda ilk sizin hastanenize ulaştık. Bir tanıdığımın önerisi üzerine hasta gözümü size göstermek istedim ve mutlu son sizlere sonsuz teşekkürler…

01 / 02 / 2023
En zengin servet sağlıktır. Sağlıklı dişlerim

Çok memnunum doktor beyden, diş dolgularımı ve diş çekimlerimi birkaç seansta acıtmadan bitirdi ve protez tedavisi aşamasına geçtik. Tekrar çok teşekkürler.

21 / 11 / 2022
Başarılı Geçen bir operasyon daha oldu.

Babam Mehmet Aktay’ın Adana’da  Özel Ceyhan hastanesinde uzman doktor tarafından gerçekleştirilen bypass ameliyatı hem hastanenin koordineli bir şekilde çalışması hem de doktorumuzun engin bilgi ve tecrübesi sayesinde çok başarılı geçmiştir. 

15 / 03 / 2021
Cilt sorunlarından bire bir destek ve mükemmel sonuç

Cildimde çıkan allerjiye dayalı bazı morlukların teşhisini koyamayan hastaneden dolayı size gelmiştim. Sayın dermataoloji doktorumuz hemen teşhisi koyup ilaç tedavisine başlamıştı bu anlamda kendisine çok teşekkür ediyorum.

21 / 05 / 2022
Sağlıklı kilo vermem de emeği geçen hocama sonsuz teşekkür

Hastanenize geldiğimde 125 kiloydum , genel cerrah dokturuma muayene olup , mide küçültme ameliyatı oldum , aradan 4 ay geçti ve şu an da 30 kilo verdim , hedefim 80 kiloya düşmek .Bu başarılı operasyonda emeği geçen dokturumdan Allah sizden razı olsun.

28 / 10 / 2022